НАДАННЯ ПОСЛУГ


         Український ЦЯД надає послуги в отриманні та підготовці ядерних даних користувачам, що працюють в державних установах України, в інститутах та організаціях, що відносяться до системи Академії Наук чи Міністерства освіти України. Умови надання послуг залежать від об"єму і складності підготовки ядерно-фізичної інформації.

Для отримання ядерно-фізичної інформації, підготовка якої не вимагає написання нових спеціальних програм та/або не вимагає довготривалих розрахунків, Вам достатньо заповнити БЛАНК-ЗАЯВКУ на виконання робіт з підготовки інформації з бібліотек ядерних даних
та надіслати її на адресу керівника УкрЦЯД ogritzay@ukr.net.

Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що БЛАНК-ЗАЯВКА повинна бути підписана керівником Вашої організації чи завідувачем відділу (для ІЯД). Виключення (підпис не є обов'язковим) стосується лише випадку, коли Ваш запит надсилається з E-mail адреси завідувача відділу ІЯД.

Для полегшення заповнення БЛАНК-ЗАЯВКИ, ПРИКЛАД запиту наводиться. В разі виникнення труднощів, звертайтеся за телефоном та адресою, вказаними нижче.

Для отримання ядерно-фізичної інформації, підготовка якої вимагає написання нових спеціальних програм та/або вимагає довготривалих розрахунків, Центр виконує підготовку ядерних даних замовнику на умовах окремого контракту. Для отримання повної інформації, звертайтеся за телефоном та адресою, вказаними нижче.


Контактна адреса:

Грицай Олена Олександрівна
Український центр ядерних даних в Інституті ядерних досліджень НАН України
Проспект Науки, 47, Київ, Україна, 03680. Тел.: +380 99 622 7484, +380 67 932 7005 Факс: 380 44 525 4463

E-mail: ogritzay@ukr.net

Повернутися до UKRNDC головної сторінки

Місцезнаходження

Бази даних

Програми

Новини та повідомлення

Публікації

Інші сайти